Kovový dílenský nábytekkovové dílenské skříně, policové, zásuvkové, nástrojové, skříně ke strojům, do výdejen, pro počítače, pro oleje, na šanony, šatní skříně, pracovní stoly a židle, ocelové ponky, montážní servisní pojízdné vozíky, plastové a kovové boxy, bedny, zásobníky, regály

Na hlavní stránku

DÍLENSKÉ PRACOVNÍ ŽIDLE s kovovou konstrukcí

Pracovní židle dřevěné jsou určeny převážně do pracovních prostorů. Ocelová konstrukce zajišťuje jejich vysokou pevnost a stabilitu. Sedací a opěradlová část je z tvarované lakované překližky. Výškové nastavení zajišťují stavěcí šrouby nebo plynové teleskopy. Židle lze dodat v provedení s plastovými kluzáky nebo s pojezdovými dvoukolečky.

Pracovní židle polyuretanové jsou určeny převážně do pracovních prostorů, ale lze je využívat i v kancelářích. Ocelová konstrukce zajišťuje jejich vysokou pevnost a stabilitu. Sedací a opěradlová část je z tvarovaného polyuretanu. Výškové nastavení zajišťují stavěcí šrouby nebo plynové teleskopy. Židle lze dodat v provedení s plastovými kluzáky nebo s pojezdovými dvoukolečky.

  


 

"Dílenské pracovní židle jsou PROFESIONÁLNÍ kvality s nadstandardními konstrukčními prvky. Tuhé a pevné provedení zabezpečuje vysoké nosnosti a správnou funkčnost jednotlivých komponentů. Jsou určené zejména pro každodenní užívání s dlouholetou plnou funkčností při maximálním využití."

 

TOPlist