Kovový dílenský nábytekkovové dílenské skříně, policové, zásuvkové, nástrojové, skříně ke strojům, do výdejen, pro počítače, pro oleje, na šanony, šatní skříně, pracovní stoly a židle, ocelové ponky, montážní servisní pojízdné vozíky, plastové a kovové boxy, bedny, zásobníky, regály

Na hlavní stránku

KOVOVÉ SKŘÍNĚ KE STROJŮM  -  STROJNÍ SKŘÍNĚ

Kovové skříně ke strojům jsou určeny převážně pro uložení potřebného nářadí a nástrojů k příslušným obráběcím strojům. Korpus skříně je svařen v jeden celek, do kterého jsou vloženy jednotlivé zásuvky nebo police a je uzavřen křídlovými dveřmi. Skříně mají bezpečnostní blokační systém s centrálním uzamčením zásuvek pomocí cylindrického zámku se dvěma klíči. Strojní skříně lze vybavit policemi nebo zásuvkami s libovolnou kombinací čelních výšek. Zásuvky lze dodat v provedení "částečné vysunutí zásuvky 88%, nosnost cca 70kg" nebo "plné vysunutí 100%, nosnost 200kg". Vnitřní prostor zásuvek lze doplnit o kovové dělící příčky, plastové krabičky, držáky na nástroje apod.

                               

 

"Strojní skříně jsou PROFESIONÁLNÍ kvality s nadstandardními konstrukčními prvky. Tuhé a pevné provedení zabezpečuje vysoké nosnosti a správnou funkčnost jednotlivých komponentů. Jsou určené zejména pro každodenní užívání s dlouholetou plnou funkčností při maximálním využití"

 

TOPlist