Kovový dílenský nábytekkovové dílenské skříně, policové, zásuvkové, nástrojové, skříně ke strojům, do výdejen, pro počítače, pro oleje, na šanony, šatní skříně, pracovní stoly a židle, ocelové ponky, montážní servisní pojízdné vozíky, plastové a kovové boxy, bedny, zásobníky, regály

Na hlavní stránku

KOVOVÉ ZÁSUVKOVÉ SKŘÍNĚ

Kovové zásuvkové skříně jsou určeny pro všestranné použití s důrazem na maximální využití prostoru. Korpus zásuvkové skříně je svařen v jeden celek, do kterého jsou vloženy jednotlivé zásuvky. Zásuvkové skříně mají bezpečnostní blokační systém s centrálním uzamčením zásuvek pomocí cylindrického zámku se dvěma klíči. Zásuvkové skříně lze vybavit libovolnou kombinací čelních výšek zásuvek. Zásuvky lze dodat v provedení "částečné vysunutí zásuvky 88%, nosnost cca 100kg" nebo "plné vysunutí 100%, nosnost 200kg". Vnitřní prostor zásuvek lze doplnit o kovové dělící příčky, plastové krabičky apod.

Zásuvkové skříně HLOUBKA 464mm

              

  

 

Zásuvkové skříně HLOUBKA 600mm

                   

 

 

Zásuvkové skříně HLOUBKA 753mm

                        

   

"Dílenské zásuvkové skříně jsou PROFESIONÁLNÍ kvality s nadstandardními konstrukčními prvky. Tuhé a pevné provedení zabezpečuje vysoké nosnosti a správnou funkčnost jednotlivých komponentů. Jsou určené zejména pro každodenní užívání s dlouholetou plnou funkčností při maximálním využití"

 

TOPlist