Kovový dílenský nábytekkovové dílenské skříně, policové, zásuvkové, nástrojové, skříně ke strojům, do výdejen, pro počítače, pro oleje, na šanony, šatní skříně, pracovní stoly a židle, ocelové ponky, montážní servisní pojízdné vozíky, plastové a kovové boxy, bedny, zásobníky, regály

Na hlavní stránku

POJÍZDNÉ ZÁSUVKOVÉ SKŘÍNĚ

Pojízdné kovové zásuvkové skříně jsou určeny pro všestranné použití s důrazem na maximální využití prostoru. Korpus zásuvkové skříně je svařen v jeden celek, do kterého jsou vloženy jednotlivé zásuvky. Pojízdné zásuvkové skříně mají bezpečnostní blokační systém s centrálním uzamčením zásuvek pomocí cylindrického zámku se dvěma klíči. Pojízdné zásuvkové skříně mají nylonová kola ø100mm (2x pevná kola + 2x otočná s brzdou). Vrchní panel skříně je osazem rámečkem s gumovým potahem. Pojízdné zásuvkové skříně lze vybavit libovolnou kombinací čelních výšek zásuvek. Zásuvky lze dodat v provedení "částečné vysunutí zásuvky 88%, nosnost cca 100kg" nebo "plné vysunutí 100%, nosnost 200kg". Vnitřní prostor zásuvek lze doplnit o kovové dělící příčky, plastové krabičky apod.

               

          

"Pojízdné kovové zásuvkové skříně jsou PROFESIONÁLNÍ kvality s nadstandardními konstrukčními prvky. Tuhé a pevné provedení zabezpečuje vysoké nosnosti a správnou funkčnost jednotlivých komponentů. Jsou určené zejména pro každodenní užívání s dlouholetou plnou funkčností při maximálním využití"

TOPlist