Kovový dílenský nábytekkovové dílenské skříně, policové, zásuvkové, nástrojové, skříně ke strojům, do výdejen, pro počítače, pro oleje, na šanony, šatní skříně, pracovní stoly a židle, ocelové ponky, montážní servisní pojízdné vozíky, plastové a kovové boxy, bedny, zásobníky, regály

Na hlavní stránku

 ŠATNÍ SKŘÍNĚ A ŠATNÍ LAVICE

Šatní skříně splní vysoké nároky vybavení šatny či sociálního zařízení v podnicích, při sportu, ve školství, lékařství apod. Šatní skříně kladou velký důraz na kvalitu a vzhled, tuhost a bezpečí. Všechny šatní skříně jsou dodávány standardně na soklu a nabízejí pohodlí a osobní prostor. Křídlové dveře s vystuženým prostorem pro cylindrický zámek nebo uzávěr pro visací zámek zajišťují bezpečné uzavření a uzamčení šatních skříní. Podle velikosti šatny nebo potřeby prostoru lze zvolit větší či menší šířku nebo výšku šatní buňky. Šatní skříně jsou doplněny o šatní lavice, které přinášejí více pohodlí a komfortu, stejně tak mohou pomoci v menších prostorách, kde není prostor pro umístění pohodlných lavic.

          

 

 

"Šatní skříně jsou PROFESIONÁLNÍ kvality s nadstandardními konstrukčními prvky. Tuhé a pevné provedení zabezpečuje vysoké nosnosti a správnou funkčnost jednotlivých komponentů. Jsou určené zejména pro každodenní užívání s dlouholetou plnou funkčností při maximálním využití"

 

TOPlist